Hakkımızda

epati bilişim teknolojileri bayrak

Temmuz 2006’da Antikor projemizin, Mersin Teknoloji Geliştirme Bölgesine (TechnoScope) kabul edilmesiyle Kasım 2006’da da girişimciliğimiz resmi platforma taşınarak ePati® Bilişim Teknolojileri kimliğini kazanılmıştır.

Teknoloji Geliştirme Bölgesi bünyesinde yapılanmış, sanayi boyutuyla yerli ve milli Ar-Ge çalışmaları yapan ePati Bilişim Teknolojileri’nin kurucuları Mersin Üniversitesi’nde görev yapan siber güvenlik alanında uzman akademisyenlerden oluşmaktadır.

12 yıldır siber güvenlik alanında ülkemize hizmet etmekten gurur duyan ve önümüzdeki dönemde de ülkemizin siber güvenlik alanındaki atılım planlarına bilgi ve tecrübeleriyle katkı sağlayan ePati Bilişim Teknolojileri, Ülkemizde siber güvenlik alanında uluslararası standartlara sahip ve en önemlisi yüzde 100 yerli ürünler üreten bir firmadır.

Milli yerel kaynaklar ile ArGe yapmak ve yerel ürünler ile teknolojiyi katma değere dönüştürecek ürün ve hizmetler ortaya koymak, bilişim sektöründe söz sahibi olmak gibi amaçları misyon edinerek, güçlü bir ArGe şirketi olmak firmanın odak noktalarındandır.

İnovatif stratejilerle ilerleyen epati Bilişim Teknolojileri, ulusal pazarda önemli bir yer edinmiştir. epati Bilişim Teknolojileri, Antikor markası ve ürün ailesi ile uluslararası pazara giriş programını yürütülmekte olup dünya markası olma yolunda ilerlemektedir.

Misyonumuz

Yeni teknolojileri yakından takip ederek kurumsal bilgi birikimimiz ile müşterilerimizin verimliliklerini arttırıp, onlara rekabet avantajı sağlayacak uygun bilgi teknolojisi çözümlerini; tek noktadan, anahtar teslimi, güvenilir, yenilikçi ve kalıcı bir işbirliği içinde sunmak.

Vizyonumuz

Teknolojiyi katma değere dönüştüren hizmetlerimizle, bilgi teknolojileri alanında değişime yön veren, milli sektör lideri konumunda bir ArGe şirketi olmak.

NEDEN ePati® Bilişim Teknolojileri ?

  • Konusunda uzman, eğitimli kadro
  • Müşteri ve çalışan mutluluğu odaklı yaklaşım
  • Tek noktadan anahtar teslim çözümler
  • Artı değer odaklı öncü uygulamalar
  • 7/24 kesintisiz hizmet