Sistem Entegratörlüğü

ePati Bilişim Teknolojileri Sistem Entegratoru

Siber güvenlik alanında %100 yerli ve milli ürünlerin kullanılması, Ülkemizin siber güvenliği açısından büyük önem arz etmektedir.

ePati Bilişim Teknolojileri‘nin AntiKor® markası ile geliştirdiği tüm Siber Güvenlik ürünleri, milli çıkarlarımız doğrultusunda %100 yerli olarak geliştirilmiş ve Yerli Malı Belgesi’ne sahip ürünlerdir. Antikor ürünleri, 7 yıldır Devlet Malzeme Ofisi Kataloğu’nda yer almakta, 12 yıldır çok sayıda kamu kurumunda kullanılmaya devam etmektedir.

Geniş müşteri ağı ve IT ürün portfoyüne sahip sistem entegratörlerinin başvurabileceği Sistem Entegratörlüğü Çözüm Ortaklığı Programı, içerisinde satış öncesi eğitimlerden teknik eğitimlere kadar geniş bir programı kapsar. Kurumsal ağlarda ve MPLS ağlarında da yüksek performansla çalışmakta olan ürünlerimizle kurumsal müşterilerinizin ihtiyaçlarını daha ekonomik yollardan çözebilirsiniz. Proje maliyetlerinizi düşürebilir, kolay türkçe arayüze sahip ürünlerimiz ile müşterilerinizin memnuniyetini arttırabilirsiniz. Yerli siber güvenlik ürünleri pazarında güçlü bir konuma sahip AntiKor® siber güvenlik ürünlerini portföyünüze katarak pazardaki rekabet gücünüzü arttırabilirsiniz.