Program Hakkında

ePati Bilişim Teknolojileri - Çözüm Ortaklığı Programı Hakkında

ePati Bilişim Teknolojileri 12 yıldan bu yana %100 Yerli ve Milli Siber Güvenlik Ürünleri ve Network Ürünleri geliştirmektedir.

Hızla gelişen / değişen dünyamızda ve siber saldırıların günden güne arttığı bu ortamda, en iyi ağ güvenliğine sahip olmak büyük önem arz etmektedir. Her geçen gün internete bağlı istemci sayısının ve mobil cihazların hızla artması siber tehditleri gittikçe karmaşık hale getirmektedir. Bu siber tehditlere karşı ağ güvenliğinizi Antikor v2 Yeni Nesil Güvenlik Duvarı (Next Generation Firewall), Antikor v2 Layer2 Tünel Omurga, Antikor v2 Layer2 Tünel İstemci ve diğer ürünlerimiz sizin yerinize takip eder ve korur.

Sektörün en iyi güvenlik duvarları arasında yer alan ve Yeni Nesil Güvenlik Duvarı olan Antikor, ağınız için tümleşik siber güvenlik sunar. Altyapınızı basitleştirirken tüm işinizi korur. Siber Güvenliği düşünmek yerine işinizi büyütmeye odaklanmanızı sağlar.

Tek bir cihazda, en geniş ve en iyi şekilde birleştirilmiş konsolide güvenlik fonksiyonları ve ağ iletişimi ile yerli ve milli siber güvenlik pazarında liderler arasında yer alır. Bu sayede, günümüzün gereksinim duyduğunuz güvenliği ve ölçeklenebilirliği, güçlü performans ve paylaşımlı yönetim ile birleştirir.

ePati Bilişim Teknolojilerinin çeşitli çözüm ortaklığı programlarının birine katılarak Yeni nesil güvenlik platformu olan Antikor v2 Ürün Ailesi ile iş hacminizi genişletebilir, %100 yerli ve milli olması sayesinde müşterinizin bilgilerini güvenle koruyabilir, şubeler arası VLAN taşıma ve ihtiyaçlarına cevap verebilirsiniz.

Doğrudan üretici ile çalışmanın büyük bir ayrıcalığını yaşayan Çözüm ortaklarımız, ağ güvenliğinin yanı sıra gelişmiş bilgisayar ağları, MPLS, WAN, sistem yönetimi konularında uzman teknik desteğimiz ile müşterilerini ve kendilerini güvende hissederler.

Size en uygun çözüm ortaklığı programlarımızın detayları hakkında bilgi almak için

  1. Kanal Çözüm Ortaklığı
  2. Teknoloji Çözüm Ortaklığı
  3. Sistem Entegratörleri