Yasal Bilgiler


                                                                                                                            Site Kullanım Koşulları
1. ePati Bilişim Teknolojileri San. ve Tic. Ltd. Şti. (kısaca ePati) Web sitesine hoş geldiniz. Bu siteyi kullandığınız takdirde aşağıdaki koşulları kabul etmiş sayılacaksınız. Bu koşulları kabul etmiyorsanız lütfen siteye girmeyiniz.
2. Bu sitede yayınlanan bilgiler, kaynak gösterilmek suretiyle izinsiz olarak yayımlanabilir; ancak bu bilgilerin ticari amaçlarla kullanımı ePati ‘nin yazılı iznine tabidir.
3. ePati Web sitesinin yayınlanması, hiçbir kişi ve/veya kuruluşa herhangi bir konuda herhangi bir taahhüdü içermemektedir.
4. Sitede yayınlanan bilgilerin güncelliği, doğruluğu ve tamlığı konusunda azami özen gösterilmekle birlikte, ePati bu konuda hiçbir taahhüt ve sorumluluk kabul etmez. Sitedeki bilgilerin kullanımı sonucunda veya siteye ulaşılamamasından ötürü doğrudan veya dolaylı bir zarar doğması halinde, ePati ‘ye hiçbir borç, sorumluluk ve mükellefiyet yüklenemez.
5. Site ziyaretçileri, sitedeki bilgilerin, konuyla ilgili profesyonel danışmanlığın yerini alacağını düşünmemelidirler. Bu nedenle, sitede yer alan bilgileri herhangi bir şekil ve surette kullanmadan önce, konuyla ilgili profesyonel danışmanınızla görüşmenizi tavsiye ederiz.
6. Bu site Türkiye Cumhuriyeti Kanunları ile korunmaktadır. Siteye zarar vermeyi amaçlayan veya sistemdeki herhangi bir veri, bilgi iletişimine veya yazılım kodlarına dışarıdan müdahaleye yönelik her türlü girişim hukuken yasaklanmıştır.
7. Sitemizden bağlantı yapılarak ulaşılan diğer sitelerdeki bilgiler ilgili kuruluşlar tarafından yayınlanmakta olup ePati bu yayınlar ile ilgili olarak hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
8. Sistem ve buna bağlı ekipmanlar izlenmekte ve denetlenmektedir. Kullanıcılar kendilerine ait bilgilere erişilebileceğini ve gerektiğinde yetkili makamlara iletilebileceğini göz önünde bulundurmalıdır.
9. ePati bu sitede yer alan tüm bilgileri ve tasarımı önceden haber vermeden değiştirme hakkına sahiptir.
10. ePati ‘nin web sitesinde yayımlanan yazılar ePati ‘nin resmi görüşlerini yansıtmaz, yazar ve görüş sahiplerini bağlar.