• antiKor® Ağ Güvenliği ve Web Filtreleme

    antiKor®, ağ güvenliği ve yönetimi için geliştirilmiş yerli ve tümleşik bir güvenlik yazılımıdır. Kolay kullanılabilir ve tamamen Türkçe yönetim arayüzüne sahiptir.

  • antiKor® TÜNELLEME

    antiKor® Tünelleme ile sadece internet üzerinden ulusal / uluslararası ağlarınızı güvenli bir şekilde birleştirin!

    Operatör müdahalesi gerektirmez, Kiralık, köprülenmiş hat gibi özel çözümlere ihtiyaç duymaz, Veri kaybı, yavaşlama ve hız kaybı yaşatmaz.

  • antiKor® LOGLAMA

    antiKor® Loglama, NetFlow destekleyen aktif ağ ekipmanlarından gelen bilgileri kayıt altına alır. Bu sayede tüm ağ trafiğininin geçmişi arşivlenmektedir. Gelişmiş sorgulama yetenekleri sayesinde geçmişe yönelik istediğiniz verileri hızlıca size ulaştırır. Kaydedilen trafikteki anormallikleri bildirir. Paket boyutlarını da dikkate alarak kota takibi ve kota aşımı bilgilendirmesi yapabilir.

ePati® Bilişim Teknolojileri

ePati® Bilişim Teknolojileri, Mersin Üniversite'sinde görev yapmakta olan 3 akademik personel tarafından 2006 yılında Mersin Teknoloji Geliştirme Bölgesi TechnoScope'da kurulmuştur.

ePati® Bilişim Teknolojileri, ArGe temelli üretim yapmayı hedeflemiş bir teknoloji geliştirme şirketidir. Yola çıkış amacı, genel anlamda dışarıya bağımlı olduğumuz bilişim güvenliği, sunucu yazılımları ve elektronik ihtiyaçlarını karşılayacak, kolay kullanılabilir, kaliteli ve tamamen yerel kaynaklar kullanılarak üretilen çözümler ortaya çıkarmaktır.